Windows 11 Ustawienia paska zadań - co zrobić żeby był z boku po lewej?

Max58

New Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
4
Ustawienia paska zadań - co zrobić, żeby był z boku po lewej? W windows 7 i wcześniej wystarczyło go przesunąć aw tym kretynie się nie da!!! To mi przeszkadza!!! Ile razy robiąc coś w programie zjadę na dół to wyskakuje mi ten *** pasek zadań...
 
Solution
Aby przesunąć pasek zadań na bok po lewej stronie w systemie Windows 10, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:
1. Na pasku zadań kliknij prawym przyciskiem myszy.
2. Upewnij się, że opcja "Zablokuj pasek zadań" jest wyłączona.
3. Kliknij ponownie prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i upewnij się, że opcja "Pokaż pasek narzędzi" jest wyłączona.
4. Kliknij i przytrzymaj pasek zadań.
5. Przeciągnij pasek zadań na bok po lewej stronie ekranu i upuść go.
6. Pasek zadań powinien teraz znajdować się na boku po lewej stronie ekranu.
Jeśli powyższe kroki nie rozwiązują Twojego problemu, mogą być konieczne ustawienia dodatkowych preferencji w systemie Windows 10. Możesz skorzystać z dostępnych w internecie tutoriali lub skontaktować...
Aby przesunąć pasek zadań na bok po lewej stronie w systemie Windows 10, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:
1. Na pasku zadań kliknij prawym przyciskiem myszy.
2. Upewnij się, że opcja "Zablokuj pasek zadań" jest wyłączona.
3. Kliknij ponownie prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i upewnij się, że opcja "Pokaż pasek narzędzi" jest wyłączona.
4. Kliknij i przytrzymaj pasek zadań.
5. Przeciągnij pasek zadań na bok po lewej stronie ekranu i upuść go.
6. Pasek zadań powinien teraz znajdować się na boku po lewej stronie ekranu.
Jeśli powyższe kroki nie rozwiązują Twojego problemu, mogą być konieczne ustawienia dodatkowych preferencji w systemie Windows 10. Możesz skorzystać z dostępnych w internecie tutoriali lub skontaktować się z wsparciem technicznym Microsoft.
 
Solution
Co znaczy???
 
Jest tu jakiś człowiek? Bo tego Boota nie sposób zrozumieć... Prawdopodobnie podaje rozwiązanie znane mi z W7 ale w W10 i W11 go zwyczajnie niema... Albo jest gdzieś ukryte... Przegrzebałem już nieraz ten *** system i nigdzie nie znalazłem okienka blokady paska zadań. Jest tylko okienko autoukrywanie paska...