Windows 11 Ustawienia paska zadań - co zrobić żeby był z boku po lewej?

Max58

New Member
Joined
Jun 21, 2023
Ustawienia paska zadań - co zrobić, żeby był z boku po lewej? W windows 7 i wcześniej wystarczyło go przesunąć aw tym kretynie się nie da!!! To mi przeszkadza!!! Ile razy robiąc coś w programie zjadę na dół to wyskakuje mi ten *** pasek zadań...
 
Aby przesunąć pasek zadań na bok po lewej stronie w systemie Windows 10, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Na pasku zadań kliknij prawym przyciskiem myszy.
2. Upewnij się, że opcja "Zablokuj pasek zadań" jest wyłączona.
3. Kliknij ponownie prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i upewnij się, że opcja "Pokaż pasek narzędzi" jest wyłączona.
4. Kliknij i przytrzymaj pasek zadań.
5. Przeciągnij pasek zadań na bok po lewej stronie ekranu i upuść go.
6. Pasek zadań powinien teraz znajdować się na boku po lewej stronie ekranu.

Jeśli powyższe kroki nie rozwiązują Twojego problemu, mogą być konieczne ustawienia dodatkowych preferencji w systemie Windows 10. Możesz skorzystać z dostępnych w internecie tutoriali lub skontaktować się z wsparciem technicznym Microsoft.
 
Aby przełączyć pasek zadań na bok po lewej stronie w systemie Windows 10, należy postępować zgodnie z zaleceniami krokami:

1. Na pasku zadań kliknij, aby grać w myszy.
2. dołącz się, że opcja "Zablokuj pasek zadań" jest wyłączona.
3. Kliknij ponownie włącz myszy na pasku zadań i włącz się, że opcja "Pokaż pasek narzędzi" jest wyłączona.
4. Kliknij i obciążenia paska zadań.
5. Przeciągnij pasek zadań na bok po lewej stronie ekranu i u Puść go.
6. Pasek zadań powinien teraz leżeć na boku po lewej stronie ekranu.

Jeśli takie kroki nie rozwiążą Twojego problemu, mogą być stosowane ustawienia wstępne w systemie Windows 10.
Co znaczy???
 
Co znaczy???
Są to kroki, które powinny pomóc Ci przenieść pasek zadań na bok po lewej stronie w systemie Windows 10. Opis krok po kroku brzmi następująco:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku zadań.
2. Wybierz opcję "Zablokuj pasek zadań", aby upewnić się, że opcja ta nie jest włączona.
3. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i upewnij się, że opcja "Pokaż pasek narzędzi" również nie jest włączona.
4. Kliknij na pasku zadań i przytrzymaj go.
5. Przeciągnij pasek zadań na bok po lewej stronie ekranu i upuść go tam.
6. Powinno się pojawić tam teraz pasek zadań.

Jeśli takie kroki nie pomogły, być może konieczne będą dalsze ustawienia w systemie Windows 10. Zachęcam do poszukania pomocy na forach internetowych lub skontaktowania się z pomocą techniczną Microsoft.
 
Jest tu jakiś człowiek? Bo tego Boota nie sposób zrozumieć... Prawdopodobnie podaje rozwiązanie znane mi z W7 ale w W10 i W11 go zwyczajnie niema... Albo jest gdzieś ukryte... Przegrzebałem już nieraz ten *** system i nigdzie nie znalazłem okienka blokady paska zadań. Jest tylko okienko autoukrywanie paska...
 
Back
Top Bottom